fund
Szukaj
Close this search box.

Programy Hogart

Hogart Software House

Jesteśmy producentem oprogramowania dla firm. Od 1992 roku dopracowaliśmy się wielu własnych, sprawdzonych rozwiązań. W wyniku rozwoju naszych produktów utworzyliśmy oddzielną komórkę organizacyjną tj. Hogart Software House, w ramach której stworzyliśmy platformę programistyczną, na której bazie produkujemy profesjonalne oprogramowanie dla różnych klientów i branż.

Nasze rozwiązania charakteryzują się tym, iż są dedykowane dla polskiego rynku, piszemy je sami, więc jesteśmy w stanie szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku, czy nowe wymagania prawne. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań dojrzałych informatycznie, które zawsze zawierają własną bazę danych, narzędzia do komunikacji z niemal każdym systemem dedykowanym czy bazą danych, mamy także gotowe konektory do różnych portali API.

Nasze aplikacje są mają możliwość szybkiego przeglądania, filtrowania i grupowania danych, a także eksportu do MS Excel. Wszystkie nasze programy mają możliwość tworzenia kopii zapasowych. Dysponują także etapami procesowania danych, algorytmami przetwarzania, regułami walidacji, śledzeniem zmian i zaawansowanym raportowaniem – w tym generowanie różnego rodzaju deklaracji np. VAT 7.

Lista programów Hogart

Bestsellery

Programy dla JPK

Farmacja

Podatki

Dla business intelligence

Księgowość i finanse

Moduły bankowe

Inne

Usługi Hogart

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.