Szukaj
Close this search box.

INFOR Q&A Vision

Raportowanie w Query&Analysis

Infor PM Query Analysis to dynamiczne, wielojęzyczne, wielowalutowe narzędzie klasy “business intelligence”, zaawansowane, bezpieczne, elastyczne i łatwe w użyciu. Integracja z Microsoft® Office® umożliwia skrócenie do minimum czasu szkolenia i nie wymaga umiejętności technicznych. Używając znanych aplikacji biurowych, można szybko i sprawnie tworzyć i analizować raporty, które zawierają pożądane informacje wskazując trendy, modele i wyjątki. Wspólny interfejs użytkownika we wszystkich aplikacjach Query&Analysis ułatwia zapoznanie się z nimi i sprawia, iż są one dostępne dla wszystkich szczebli kierownictwa. Jako że wymagają minimalnego wsparcia informatycznego, ich utrzymanie jest również łatwe.

Główne cechy

Eksploracja i Analiza kostki

Query&Analysis pozwala użytkownikom na eksplorację z poziomu raportu do transakcji w SunSystems, w każdy dostępny sposób. Wynik wyświetlany jest z OLAP i relacyjnej bazy w formie wielowymiarowej kostki. Jest to potężne i intuicyjne narzędzie “business intelligence”, dostarczające wyniki, które mogą być dalej eksplorowane, pokazywane na wykresie czy zachowane jako kostka i, jeśli potrzebne, wysłane mejlem innym użytkownikom.
Analiza strategiczna
Dostarczając na czas odpowiednie informacje właściwym ludziom, Query&Analysis umożliwia kierownikom analizować dane i dokładnie mierzyć efektywność, a następnie wykorzystać te informacje dla wyznaczania celów i prognozowania.

Query&Analysis Executive

Query&Analysis Executive
Umożliwiając całościowe spojrzenie na kondycję firmy, Query&Analysis Executive jest dynamiczną aplikacją analityczną i raportową, zawierającą potężne analityczne możliwości jak eksploracja, rozwinięcie, rozbicie i analiza kostki. Cechy te ułatwiają użytkownikom analizowanie trendów, problemów i szans, które są często ukryte w danych transakcyjnych. Użyte procedury analityczne mogą być zapisane i ponownie odtworzone w przyszłości. Query&Analysis Executive zawiera również wiele innych funkcjonalności, jak łączenie w danych z wielu aplikacji w jednym zwięzłym raporcie oraz publikowanie zestawień w sieci Web.

Query&Analysis XL

Query&Analysis XLQuery&Analysis XL jest dodatkiem do Microsoft Excel®, który umożliwia szybsze, łatwiejsze i bardziej dostosowany sposób analizowania danych biznesowych. Nie jest konieczne rozumienie zaawansowanej struktury bazy danych aby tworzyć raporty, ponieważ informacje są dostarczane w intuicyjnym interfejsie o znanych z SunSystems nazwach funkcji i pól. Funkcjonalność obejmuje możliwość publikowania sprawozdań w sieci Web, kreatory raportów i kwerend, analizę kostki, projektant raportów, tryby ekstrakcji dla raportowania statystycznego, tworzenie makr automatyzujących funkcje XL oraz kontrolę uprawnień do danych.

Query&Analysis Alert (opcjonalnie)

Query & Analysis Alert automatycznie zarządza, uruchamia i rozpowszechnia raporty oparte na zaplanowanych zdarzeniach. Komponent ten zwiększa możliwość identyfikacji, analizy i raportowania efektywności oraz trendów ukrytych w bazie danych i ułatwia dostarczanie informacji poprzez automatyzację procesu raportowania. Użytkownicy mogą tworzyć, edytować i harmonogramować zadania, przetwarzane według kalendarza lub wywoływane przez zdarzenie. Alert ma bezpośrednie połączenie z innymi komponentami Query & Analysis, jak XL i netEnterprise.