fbpx
Szukaj
Close this search box.

Microsoft Dynamics 365 BC

Systemy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

We współpracy z firmą PROBIT zajmujemy się sprzedażą i wdrażaniem profesjonalnego oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Zintegrowane systemy ERP od Microsoft to m.in. Microsoft Dynamics 365 Business Central. PROBIT to ekspert w dziedzinie kompleksowych wdrożeń systemu ERP, skupiający się na obszarach produkcji, logistyki, sprzedaży i finansów.

Systemy ERP (ERP to skrót od ang. Enterprise Resource Planning, czyli planowanie zasobów przedsiębiorstwa) to zintegrowane oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem, które umożliwiają łączenie, automatyzację i monitorowanie wszystkich obszarów i działań przedsiębiorstwa. Służą one jako ogromne bazy danych, do których dostęp mają wszystkie działy i członkowie firmy.

Opisywane programy mają na celu usprawnić i zoptymalizować procesy biznesowe, poprawić jakość i efektywność pracy, zwiększyć kontrolę i bezpieczeństwo danych, ułatwić podejmowanie decyzji i raportowanie, a także spełniać wymogi prawne i podatkowe. Systemy ERP pomagają również w lepszym planowaniu i prognozowaniu zasobów, zapotrzebowania i kosztów, a także w budowaniu relacji z klientami i partnerami.

Systemy ERP składają się z wielu modułów, które odpowiadają różnym obszarom funkcjonowania firmy, takim jak m.in.: finanse i księgowość, produkcja, magazyn i logistyka, sprzedaż i marketing, kadry i płace, usługi i serwis etc. Systemy ERP mogą być dostosowane do specyfiki i potrzeb każdej firmy, poprzez wybór odpowiednich modułów, konfigurację parametrów, dodawanie funkcjonalności, integrację z innymi systemami, itp. 

Systemy ERP są obecnie nieodzownym narzędziem do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem, które musi sprostać rosnącym wymaganiom i wyzwaniom rynku. Pozwalają one na lepsze wykorzystanie zasobów, oszczędność czasu i pieniędzy, podnoszenie jakości i konkurencyjności, a także tworzenie wartości dla klientów i partnerów. Systemy ERP – takie jak opisywany w niniejszym artykule Microsoft Dynamics 365 Business Central – to rozwiązanie, które pomoże firmie osiągnąć sukces w dynamicznym i niepewnym świecie.

Microsoft Dynamics 365 BC – nowoczesny system ERP

Microsoft Dynamics 365 BC to kompleksowe rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o podnoszeniu poziomu efektywności zarządzania przedsiębiorstwem. Narzędzie skutecznie wspiera wszystkie obszary organizacji, takie jak finanse, sprzedaż, marketing, produkcja, logistyka, magazynowanie, serwis, projektowanie, obsługa klienta czy też kadry i płace. Z nowymi usprawnieniami funkcjonalnymi, przyjaznym interfejsem użytkownika, funkcjami personalizowanych powiadomień, użytkownicy systemu mogą pracować szybciej i sprawniej oraz realizować codzienne zadania jeszcze skuteczniej. System jest w pełni intuicyjny, prosty w obsłudze i szybki we wdrożeniu, dzięki czemu pozwala na oszczędność czasu i zasobów. Z tego względu świetnie sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, zarówno małym, średnim, jak i dużym. Microsoft Dynamics 365 BC jest również w pełni zintegrowany z innymi produktami Microsoft, takimi jak Office 365, Power BI, Power Apps, Azure, Outlook, Teams, SharePoint i wieloma innymi, co umożliwia tworzenie spójnego i wydajnego środowiska pracy.

Dostępne modele licencjonowania 

Licencje Microsoft Dynamics 365 Business Central dostępne są w różnorodnej infrastrukturze i modelu licencjonowania: 

  • Microsoft Dynamics 365 Business Central on-premises – licencja bezterminowa upoważnia do bezterminowego użytkowania licencji dla systemu,
  • Microsoft Dynamics 365 Business Central on-cloud – system obowiązujący jako usługa Software as a Service. Cała podstawowa infrastruktura i oprogramowania pośredniczące znajdują się w centrum danych Microsoft Azure.