fbpx
Szukaj
Close this search box.

Hogart Ksefcio

Program do KSeF

Wersja dla małych firm. Wersja programu dla dużych podmiotów to: Hogart KSeF

Otrzymujesz gotowe oprogramowanie, które możesz sam zainstalować. Razem z oprogramowaniem dostajesz gotowy szablon Excel, do którego możesz wpisać lub zaimportować swoje faktury sprzedażowe. Uzupełniasz, przy pomocy konfiguratora instalacji, dane niezbędne do działania oprogramowania. Instalator wyposażony jest w podpowiedzi i filmiki instruktażowe.

Wszystko co musisz zrobić, to  umieścić plik z danymi w odpowiednim, zdefiniowanym folderze i… gotowe! Całą resztą zajmie się KSeFcio.

Program umożliwia wysyłanie faktur do KSeF nawet jeżeli wystawiasz FV ręcznie lub korzystasz ze starszych, nie wspierających KSeF, wersji programów księgowych!

Praca z programem Ksefcio

Instalacja

Otrzymujesz plik instalacyjny i instalujesz program na swoim komputerze. Program wyposażony jest w menadżer konfiguracji, który przeprowadzi cię przez wszystkie kroki.

Konfiguracja

Wprowadzasz dane swojej firmy, i inne wymagane informacje takie jak lokalizacja folderów do wgrywania plików z danymi oraz adresy e-mail do otrzymywania powiadomień.

Przygotowanie danych

Dane pobrane z programu księgowego lub przygotowane w Excelu albo XML umieszczasz w katalogu transferowym.

Wysyłka

Weryfikacja, wysyłka i raport z notyfikacją statusu działań na maila zostaną wykonane automatycznie.

Archiwizacja

System wszystkie wysłane i odebrane faktury umieszcza w archiwum oraz dodatkowo tworzy pliki MS Excel we wskazanej lokalizacji i tam także tworzy dodatkowe archiwum.

Powiadomienia

Gdy kontrahent wystawi dla Ciebie fakturę i prześle ją na portal MF KSeF, otrzymasz powiadomienie, a do wiadomości załączona zostanie faktura w formacie PDF i XML.

Potwierdzenie wysyłki

Po wysyłce faktur, na Twoją skrzynkę e-mail trafia mail zawierający zestawienie wystawionych przez program faktur.

Archiwizacja

Program zapisuje wszystkie kroki  procesu, od pobierania, poprzez edycję, a skończywszy na wysyłce danych na portal KSeF.

Pobierz wersję demonstracyjną programu

Pierwsze uruchomienie

Program zabezpieczony jest przed nieuprawnionym dostępem poprzez proces logowania, otwierający każdą sesję pracy z programem. W wersji DEMO dostępny jest użytkownik: System
z hasłem logowania: X-2m_7B6

 

Ograniczenia wersji DEMO

Wersja DEMO KSeFcia posiada następujące ograniczenia:
  1. Wszelkie dostępne czynności ograniczone są do środowiska testowego. Środowisko produkcyjne i demonstracyjne są dla tej wersji niedostępne.
  2. Licencja czasowa ograniczona do końca bieżącego roku.

Zobacz na filmach jak działa program Ksefcio

Hogart KSeF – program do KSeF dla dużych firm

Ksefcio to program działający w wersji jednostanowiskowej, a zatem idealny dla małych przedsiębiorstw. Nie oznacza to jednak, że jego rola zakończy się wraz z rozbudową Twojej firmy, a tym samym zwiększeniem potrzeb przedsiębiorstwa. W takim przypadku wystarczy skorzystać z możliwości rozbudowy KSeFcia to pełnej wersji oprogramowania – Hogart KSeF(umożliwiającej zautomatyzowaną współpracę z każdym programem ERP).