Szukaj
Close this search box.

Hogart Ksefcio

Program do KSeF

Wersja dla małych firm

Wersja programu dla dużych podmiotów to: Hogart KSeF

Pierwsze uruchomienie
Program zabezpieczony jest przed nieuprawnionym dostępem poprzez proces logowania, otwierający każdą sesję pracy z programem. W wersji DEMO dostępny jest użytkownik:
Admin
z hasłem logowania:
X-2m_7B6

Instalacja i konfiguracja: https://youtu.be/IY3IO0-4fko

Jak działa Ksefcio?

Otrzymujesz gotowe oprogramowanie, które możesz sam zainstalować. Razem z oprogramowaniem dostajesz gotowy szablon Excel, do którego możesz wpisać lub zaimportować swoje faktury sprzedażowe. Uzupełniasz, przy pomocy konfiguratora instalacji, dane niezbędne do działania oprogramowania. Instalator wyposażony jest w podpowiedzi i filmiki instruktażowe.

Wszystko co musisz zrobić, to  umieścić plik z danymi w odpowiednim, zdefiniowanym folderze i… gotowe! Całą resztą zajmie się KSeFcio.

Program umożliwia wysyłanie faktur do KSeF nawet jeżeli wystawiasz FV ręcznie lub korzystasz ze starszych, nie wspierających KSeF, wersji programów księgowych!

Hogart KSeF – program do KSeF dla dużych firm

Ksefcio to program działający w wersji jednostanowiskowej, a zatem idealny dla małych przedsiębiorstw. Nie oznacza to jednak, że jego rola zakończy się wraz z rozbudową Twojej firmy, a tym samym zwiększeniem potrzeb przedsiębiorstwa. W takim przypadku wystarczy skorzystać z możliwości rozbudowy KSeFcia to pełnej wersji oprogramowania – Hogart KSeF(umożliwiającej zautomatyzowaną współpracę z każdym programem ERP).