Szukaj
Close this search box.

Hogart JPK dedykowany dla SAP

Profesjonalna aplikacja obsługująca procesy generowania plików JPK. JPK_V7(JPK_VDEK) ready!

Hogart JPK dla SAP

Program Hogart JPK to kompletna aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę procesu generowania plików w formacie JPK (XML) wraz z walidacją ładowania, przetwarzania i generowania danych. Program obsługuje wszystkie struktury JPK: JPK_VAT, JPK_KR, JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_WB oraz JPK_EWP. Hogart JPK to także repozytorium wygenerowanych i przekazanych danych do kontroli wraz z możliwością ich ponownego przywołania, przeglądania, filtrowania i grupowania.

Wybrali program Hogart JPK:

Accor Polska Sp. z o.o., Amerigas Polska Sp. z o.o., Apotex Polska Sp. z o.o., Arysta Lifescience Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Credit Suisse Poland Sp. z o.o., FROSTA SP. Z O.O, IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A., ManpowerGroup Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., Minimax Polska Sp. z o.o., PEKAO INVESTMENT BANKING S.A., POLSKIE TOWARZYSTWO REASEKURACJI S.A., Schade Stal Polska Sp. z o.o., Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., White Star Real Estate Sp. z o.o., NAPRZÓD S.A., SHARP ELECTRONICS (EUROPE) GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Biologische Heilmittel Heel GmbH, Biowet Drwalew S.A., Boiron Sp. z o.o., Celon Pharma S.A., Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A., Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o., Egis Polska Sp. z o.o., Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Negril Beta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j., Ewopharma AG Sp. z o.o., G.L. Pharma GmbH, G.R. Lane Health Products Ltd., Grupa Inco S.A., Henry Kruse Polska Sp. z o.o., Ipsen Pharma SAS, MEDAC GESELLSCHAFT FUR KLINISCHE SPEZIALPRAPARATE M.B.H., Molteni Stomat Sp. z o.o., Omega Pharma Poland Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Prolab Sp. zo.o., Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A., Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI Nowakowski Grzegorz, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o., Sequoia Sp. z o.o., STADA Poland Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., Super-Pharm Poland Sp. z o.o., Ursapharm Poland Sp. z o.o., Vifor (International) Inc., Amerigas Polska Sp. z o.o., Aquila Września Sp. z o.o., Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o., Boiron Sp. z o.o., DSV International Shared Services Sp. z o.o., FA Krosno S.A., Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o., Galeco Sp. z o.o., MPWiK S.A., Nadleśnictwo Rytel, Oknoplast, Pfizer Trading Polska Sp. z o.o., S&T Poland Sp. z o.o., Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Kerry Logistics Poland Sp. zo.o., Oki Europe Limited / Oki Europe Limited Oddział w Polsce, Premium Solutions Polska Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., DP Plast Sp. z o.o.,

Hogart JPK dedykowany dla SAP

To aplikacja pozwalająca na profesjonalne generowanie plików JPK wyposażona w cały pakiet niezbędnych funkcjonalności. Nasze rozwiązanie jest w pełni dostosowane do systemu SAP. To co nas wyróżnia to to, iż nie ingerujemy w system SAP, ani istniejącą systemową bazę danych, a jedynie pobieramy udostępnione lub wygenerowane dane z systemu SAP. W procesie udostępniania danych lub ich generowania pomagamy lub wykonujemy te prace samodzielnie w zależności od dostępności własnych zasobów IT po stronie klienta. Instalujemy i konfigurujemy odpowiednio aplikację Hogart JPK dla SAP, szkolimy zasoby po stronie klienta i asystujemy przy pierwszym uruchomieniu generowania struktur JPK. Po zakończeniu wdrożenia zapewniamy pełne wsparcie powdrożeniowe i profesjonalny maintenance, dzięki temu, iż posiadamy dedykowany dział wsparcia technicznego. Wszelkie zmiany w strukturach monitorujemy i przygotowujemy odpowiednie aktualizacje naszej aplikacji. 

Cechy programu Hogart JPK

Pobieranie danych, weryfikacja oraz generowanie plików JPK

Próbne przebiegi i walidacja danych

obsługa active directory

Pobieranie danych wg zdefiniowanych kryteriów

022a_HistoriaPrzetwarzania_2500x2500

Archiwizacja wysłanych deklaracji

przeglądanie, sortowanie, filtrowanie

Wyszukiwanie, grupowanie i filtrowanie danych

pełny log procesów (audit trial)

Śledzenie zmiany każdego użytkownika

pdf

Ręczna edycja
określonych pól

021d_wielodostep_2500x2500

Wbudowana Biała Lista Podatników VAT

Wsparcie powdrożeniowe

Pobieranie, wydruk i archiwizowanie UPO

Funkcje programu Hogart JPK dla SAP

Aplikacja nie służy tylko do generowania plików w formacie JPK, to także rozbudowane narzędzie wyposażone w szereg weryfikacji spójności i poprawności danych księgowych takich jak:

 • Weryfikacja spójności poszczególnych struktur wg siebie tj. transakcje vs. salda zois.
 • Saldo kont KR_ZOiS ObrotyWinien, ObrotyMa muszą być zgodne z sumą operacji KwotaWinien, KwotaMa w strukturze KR_ZapisyNaKontach.
 • Pole NrZapisuDziennika może wystąpić tylko raz w tabeli KR_Dziennik w danym roku obrotowym.
 • Numeracja w polu NrZapisuDziennika powinna być ciągła (bez przerw).
 • Pole NrZapisu z KR_ZapisyNaKontach musi wystąpić w polu NrZapisuDziennika w KR_Dziennik
 • Włączenie po stronie Modułów bankowych walidacji salda (tzn. saldo zamknięcia poprzedniego wyciągu bankowego musi być zgodne z bilansem otwarcia kolejno przetwarzanego wyciągu). Zapewnia potwierdzenie kompletności zaksięgowanych wyciągów bankowych z poszczególnych rachunków.
 • Weryfikacja bilansu otwarcia pobieranego z wyciągu bankowego z bilansem otwarcia kont księgowych. Zapewnia potwierdzenie spójności danych księgowych ze stanami rachunków bankowych.
 • Wyświetlenie okna z podsumowaniem wartości dla poszczególnych pól deklaracji VAT-7. Zapewnia umożliwienie manualnego sprawdzenia przez użytkownika zgodności poszczególnych pozycji z wysłaną deklaracją VAT-7.
 • Dla Klientów posiadających aplikację e-Deklaracje Hogart (VAT-7) porównanie wartości dla zadanego okresu z pozycjami wygenerowanej deklaracji VAT-7.
 • Sprawdzenie czy w ramach jednego okresu nie występuje więcej niż jeden wiersz z tym samym numerem dokumentu (NrDokumentu) w tabeli VAT_SprzedażWiersze.
 • Sprawdzenie czy w ramach jednego okresu raportowego nie występuje więcej niż jeden wiersz z tym samym numerem dokumentu (NrFaktury) w tabeli VAT_ZakupWiersze dla jednego wystawcy (NrIdWystawcy).
 • Po wygenerowaniu pliku JPK VAT system prezentuje listę pozycji z rejestrów VAT, które nie zostały zaalokowane do żadnej pozycji JPK.

Nasze rozwiązanie do generowania struktur JPK wykorzystuje już około setka podmiotów, my nie tylko generujemy dane XML, ale profesjonalnie je przechowujemy, dostarczamy interfejs za pomocą którego można dane przeglądać, weryfikować, filtrować podsumowywać, a przede wszystkim archiwizować zachowując pełną historię danych wraz z UPO (przydatne na potrzeby audytu). Potrafimy w pełni proces automatyzować z włączaniem alertów rozsyłających statusy na wskazane adresy email-owe (np. do admina, głównej księgowej itp). Zaletą naszego rozwiązania jest jego modułowość i możliwość podłączania do dowolnych źródeł danych oraz lokalne wsparcie i szybka reakcja na zmiany. Nie ingerujemy w bazy danych klientów, nie zmieniamy w jakikolwiek sposób kodu źródłowego aplikacji SAP.