Szukaj
Close this search box.

Usługi wsparcia i konsultacji w zakresie ZSMOPL

Nie wiesz co to ZSMOPL lub CSIOZ? Kto podlega raportowaniu? Jakie są rodzaje komunikatów? Jakie dane są potrzebne? Jak można raportować? Jak często? Potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy do współpracy!

Wytłumaczymy, pomożemy założyć konto w CSIOZ, zdobyć niezbędne certyfikaty, przekażemy wiedzę jakie dane i kiedy trzeba raportować, pokażemy jak wprowadzać dane, jeśli potrzebujesz bo danych jest za dużo lub potrzebujesz archiwizacji danych zaproponujemy nasz system w przystępnej cenie

WsparcieZSMOPL

Aktualności ze strony Hogart

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.