Szukaj
Close this search box.

Hogart Penalty Interest

Program do naliczania odsetek karnych i hipotecznych

Hogart Penalty Interest
biała lista VAT

Moduł naliczania odsetek karnych i hipotecznych

Moduł naliczania odsetek karnych i hipotecznych wg zdefiniowanych przez operatora parametrów w systemie, automatycznie generujący pełną dekretację księgową.

Program „Naliczanie odsetek w systemie SunAccount” przeznaczony jest do naliczania kwot odsetek od przeterminowanych należności oraz wydruku not odsetkowych. Aplikacja pozwala na utworzenie plików wyjściowych w formacie TXT, do importu do SunSystems. Program działa w dwóch trybach:

  • Naliczanie odsetek karnych dla należności zapłaconych
  • Naliczanie odsetek hipotetycznych oraz wystawianie wezwań do zapłaty dla należności niezapłaconych

Aktualności ze strony Hogart

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.