fbpx
Szukaj
Close this search box.

Hogart JPK dedykowany dla IFS Applications

Profesjonalna aplikacja obsługująca procesy generowania plików JPK

Hogart JPK dla IFS

Program Hogart JPK to kompletna aplikacja pozwalająca na zaawansowaną kontrolę procesu generowania plików w formacie JPK (XML) wraz z walidacją ładowania, przetwarzania i generowania danych. Program obsługuje wszystkie struktury JPK: JPK_VAT, JPK_KR, JPK_FA, JPK_MAG, JPK_PKPIR, JPK_WB oraz JPK_EWP. Hogart JPK to także repozytorium wygenerowanych i przekazanych danych do kontroli wraz z możliwością ich ponownego przywołania, przeglądania, filtrowania i grupowania.

Hogart JPK dedykowany dla IFS Applications

To aplikacja pozwalająca na profesjonalne generowanie plików JPK wyposażona w cały pakiet niezbędnych funkcjonalności. Nasze rozwiązanie jest w pełni dostosowane do systemu IFS. To co nas wyróżnia to to, iż nie ingerujemy w system IFS, ani istniejącą systemową bazę danych, a jedynie pobieramy udostępnione lub wygenerowane dane z systemu IFS. W procesie udostępniania danych lub ich generowania pomagamy lub wykonujemy te prace samodzielnie w zależności od dostępności własnych zasobów IT po stronie klienta. Instalujemy i konfigurujemy odpowiednio aplikację Hogart JPK dla IFS, szkolimy zasoby po stronie klienta i asystujemy przy pierwszym uruchomieniu generowania struktur JPK. Po zakończeniu wdrożenia zapewniamy pełne wsparcie powdrożeniowe i profesjonalny maintenance (usługi, utrzymaniowe rozwiązania) dzięki temu, iż posiadamy dedykowany dział wsparcia technicznego. Wszelkie zmiany w strukturach monitorujemy i przygotowujemy odpowiednie aktualizacje naszej aplikacji. 

Cechy programu Hogart JPK dla IFS Applications

Pobieranie danych, weryfikacja oraz generowanie plików JPK

Próbne przebiegi i zaawansowana walidacja danych

obsługa active directory

Pobieranie danych wg zaawansowanych zdefiniowanych kryteriów

022a_HistoriaPrzetwarzania_2500x2500

Archiwizacja wysłanych deklaracji

przeglądanie, sortowanie, filtrowanie

Wyszukiwanie, grupowanie i filtrowanie danych

pełny log procesów (audit trial)

Śledzenie zmiany każdego użytkownika

pdf

Ręczna edycja określonych pól

021d_wielodostep_2500x2500

Wbudowana biała lista VAT

Wsparcie powdrożeniowe

Pobieranie, wydruk i archiwizowanie UPO ze strony Ministerstwa

Wybrali program Hogart JPK:

Accor Polska Sp. z o.o., Amerigas Polska Sp. z o.o., Apotex Polska Sp. z o.o., Arysta Lifescience Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Credit Suisse Poland Sp. z o.o., FROSTA SP. Z O.O, IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A., ManpowerGroup Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., Minimax Polska Sp. z o.o., PEKAO INVESTMENT BANKING S.A., POLSKIE TOWARZYSTWO REASEKURACJI S.A., Schade Stal Polska Sp. z o.o., Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., White Star Real Estate Sp. z o.o., NAPRZÓD S.A., SHARP ELECTRONICS (EUROPE) GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Biologische Heilmittel Heel GmbH, Biowet Drwalew S.A., Boiron Sp. z o.o., Celon Pharma S.A., Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A., Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o., Egis Polska Sp. z o.o., Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Negril Beta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j., Ewopharma AG Sp. z o.o., G.L. Pharma GmbH, G.R. Lane Health Products Ltd., Grupa Inco S.A., Henry Kruse Polska Sp. z o.o., Ipsen Pharma SAS, MEDAC GESELLSCHAFT FUR KLINISCHE SPEZIALPRAPARATE M.B.H., Molteni Stomat Sp. z o.o., Omega Pharma Poland Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Prolab Sp. zo.o., Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A., Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI Nowakowski Grzegorz, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o., Sequoia Sp. z o.o., STADA Poland Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., Super-Pharm Poland Sp. z o.o., Ursapharm Poland Sp. z o.o., Vifor (International) Inc., Amerigas Polska Sp. z o.o., Aquila Września Sp. z o.o., Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o., Boiron Sp. z o.o., DSV International Shared Services Sp. z o.o., FA Krosno S.A., Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o., Galeco Sp. z o.o., MPWiK S.A., Nadleśnictwo Rytel, Oknoplast, Pfizer Trading Polska Sp. z o.o., S&T Poland Sp. z o.o., Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Kerry Logistics Poland Sp. zo.o., Oki Europe Limited / Oki Europe Limited Oddział w Polsce, Premium Solutions Polska Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., DP Plast Sp. z o.o.,