Szukaj
Close this search box.

Hogart Cash Register

Program do obsługi procesów kasowych

Hogart Cash Register

Moduł kasowy do obsługi procesów kasowych, przyjęcia i wydania gotówki, wydruku odpowiednich dokumentów KP, KW oraz ich automatycznej dekretacji. Moduł odsetkowy SunSystems przeznaczony jest do naliczania odsetek karnych oraz hipotetycznych dla transakcji zarejestrowanych w bazach danych SunSystems. Przetwarzane dane pobierane są bezpośrednio z bazy danych, bez konieczności tworzenia plików transferowych.

Aktualności ze strony Hogart

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.