fbpx
Szukaj
Close this search box.

Hogart Konwerter JPK_VAT na JPK_V7

Program wyciąga dane ze struktury JPK_VAT(3) i konwertuje na nowy JPK_V7

Posiadasz generator plików JPK_VAT ale w starym układzie?
Zgłoś się do nas, mamy dla Ciebie gotowy konwerter do przekształcania starej struktury na nową JPK_V7.

Wygeneruj stary plik, wrzuć do naszej aplikacji (lub wskaż katalog pliku XML, a aplikacja pobierze automatycznie), w naszej aplikacji będziesz mógł bez problemu uzupełnić odpowiednie kody lub napiszemy dla ciebie reguły uzupełniania. W Hogart JPK podpiszesz deklarację i wyślesz bezpośrednio na bramkę Ministerstwa Finansów.

Schemat działania

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.