fbpx

Hogart JPK Importer z TXT

Gotowy importer transakcji VAT z plików tekstowych i MS Excel dla SAP i innych systemów ERP. System do profesjonalnego składania deklaracji JPK_V7

Schemat działania

Gotowy importer transakcji VAT z plików tekstowych i Excel. Dla SAP dane są pobierane z raportu transakcji VAT-owskich.  Raport transakcji VAT w SAP standardowo generuje się do pliku tekstowego. Ten raport jest w każdej instalacji SAP!

W naszym systemie Hogart JPK wystarczy wskazać ten raport, a system rozpozna dane VAT i je zaimportuje. W podobny sposób można zaimportować dane z dowolnego pliku tekstowego i MS Excel.

Wystarczy już tylko uzupełnić nowe kody dla poszczególnych faktur lub możemy stworzyć reguły ich uzupełniania i JPK_V7M będzie można wysłać na bramkę ministerstwa bezpośrednio z naszej aplikacji. System dokona wysyłki, zarchiwizuje deklarację, zapisze UPO, wydrukuje!

Schemat działania na slajdach:

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.