Szukaj
Close this search box.

Webinar: Rewolucyjne zmiany VAT – JPK 2020 – ujęcie podatkowe i aspekty techniczno – informatyczne

webinar

Podczas webinaru, eksperci z Kancelarii LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp. k. oraz z firmy Hogart Sp. z o.o. przedstawią najważniejsze zagadnienia związane ze zmianami w JPK, które będą obowiązywać od 1 października 2020 r.

Webinar obejmuje zarówno aspekty prawno – podatkowe wynikające z przepisów, jak również aspekty informatyczno – techniczne przedstawione w oparciu o autorskie oprogramowanie Hogart, w tym automatyzację nadawania kodów GTU.

Webinar odbędzie się 3 września godzinie 10:00. Prosimy o zarezerwowanie sobie 2 godziny czasu.

O organizatorach: Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Świadczymy usługi zarówno dla spółek polskich jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect; Hogart to na producent oprogramowania spełniającego polskie wymagania prawne, modułów dla SAP, IFS, ORACLE, INFOR – dowolnego systemu ERP. Także partner Infor, IBM, Uipath, jak i dostawca rozwiązań w zakresie raportowania i systemów BI takich jak Tableau, Qlik, czy Microsoft Power Bi.

Link do webinaru.