fbpx
Szukaj
Close this search box.

Hogart i kancelaria LTCA zapraszają na bezpłatny webinar:

Podatek u źródła – należyta staranność i inne obowiązki
Jak zweryfikować prawidłowość rozliczeń?

podatek u zrodla
Odtwórz wideo
9-02-2021 godzina 10:00

W ramach webinaru, Marcin Zarzycki  – Adwokat i Doradca podatkowy z Kancelarii LTCA omówi zmiany w zakresie podatku u źródła, które obowiązują od 2019 r. skupiając się na zagadnieniu dotyczącym należytej staranności oraz weryfikacji statusu kontrahenta jako tzw. beneficial owner.

Jędrzej Jażdżyk – Dyrektor Zarządzający Hogart Sp. z o.o. opowie o najnowszym oprogramowaniu – „Hogart podatek u źródła”, które powstało przy współpracy z LTCA. Oprogramowanie to służy do weryfikacji obowiązków w zakresie podatku u źródła oraz potwierdzenia dochowania należytej staranności.

Poznaj program Hogart Podatek u Źródła. Zobacz dostępne pakiety:

Agenda

 1. Obowiązek dochowania należytej staranności w podatku u źródła od 2019 r.
 2. Instytucja beneficial owner  – jak sprawdzić status kontrahenta?
 3. Podejścia praktyczne organów podatkowych do należytej staranności.
 4. Planowane zmiany w podatku u źródła na 2021 r.
 5. Prezentacja oprogramowania „Hogart podatek u źródła”

  Prelegenci

  Marcin Zarzycki Doradca Podatkowy - Partner Zarządzający

  Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Compliance. Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Koncentruje się na doradztwie z zakresu compliance, prawa spółek, podatku VAT, podatku CIT oraz rozliczeń międzynarodowych i wewnątrzgrupowych.
  e-mail: marcin.zarzycki@ltca.p

  Jędrzej Jażdżyk
  Dyrektor Zarządzający

  Doświadczony menadżer przez wiele lat kierownik projektów, wdrożeniowiec systemów ERP, BI, workflow w szerokim spektrum branż w kraju i za granicą.
  Email: jedrzejj@hogart.com.pl

  O organizatorach: 

  Kancelaria LTCA Zarzycki Niebudek Kubicz Sp.k. specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego. Świadczymy usługi zarówno dla spółek polskich jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect; 

  Hogart to na producent oprogramowania spełniającego polskie wymagania prawne, modułów dla SAP, IFS, ORACLE, INFOR – dowolnego systemu ERP. Także partner Infor, IBM, Uipath, jak i dostawca rozwiązań w zakresie raportowania i systemów BI takich jak Tableau, Qlik, czy Microsoft Power Bi.

  Chcesz być na bieżąco z organizowanymi przez nas spotkaniami i webinarami? Zapisz się na nasz newsletter!