Szukaj
Close this search box.

Nowa aplikacja od Hogart do weryfikowania należytej staranności w podatku u źródła

podatek u zrodla

Nowy program do dochowania należytej staranności

Ważnym aspektem w rozliczeniach z urzędem skarbowym, jest dochowanie należytej staranności. Od lat zajmujemy się tworzeniem aplikacji, które umożliwiają spełnienie w tym zakresie wszystkich wymogów prawnych. Do aplikacji takich jak Hogart biała Lista, Hogart Czynny Podatnik, czy Hogart JPK dołączyła najnowsza, czyli Hogart Podatek u Źródła.

Zobacz opis programu Hogart Podatek u źródła oraz dostępne pakiety

Zobacz

Efekt współpracy z kancelarią LTCA

Hogart Podatek u Źródła to aplikacja, która została stworzona w ścisłej współpracy Hogart i kancelarii LTCA. Pomaga ona każdej firmie w dochowaniu należytej staranności w zakresie gromadzenia i weryfikowania niezbędnych dokumentów potwierdzających właściwe zastosowanie ulg i zwolnień podatkowych związanych z transakcjami, czy kontaktami zagranicznymi, tak aby dopełnić wszelkich formalności wymaganych prawem.

Hogart i LTCA od wielu lat współpracują na płaszczyźnie połączenia wiedzy prawnej i informatycznej. Przedstawiciele obu firm uczestniczą we wspólnych wydarzeniach czy razem prowadzą cykl webinarów i szkoleń z zakresu prawnych i informatycznych aspektów wielu zmian legislacyjnych w Polsce. W rok 2021 r. obie spółki zdecydowały się wejść z nowym otwarciem, zacieśniając relacje i decydując się na strategiczną współpracę już nie tylko na kanwie edukacyjnej, ale rozpoczynając nowy rozdział współpracy, który ma prowadzić do powstania całej serii rozwiązań informatyczno-prawnych wspierających Polskie przedsiębiorstwa.

Pierwszym efektem tej współpracy jest najnowszy produkt obu firm, który oddajemy w Państwa ręce, a jest nim Hogart Podatek u Źródła, powstały w wyniku zebrania i zdigitalizowania wiedzy prawniczej i oddanie jej w przystępny sposób do użytku w formie intuicyjnej aplikacji webowej klientom.

Podatek u źródła – webinar

Zapraszamy na webinar, podczas, którego omówimy najnowsze zmiany związane z podatkiem u źródła oraz naszą nową aplikację:

Zobacz program webinaru o podatku u źródła

Zobacz