fbpx
Szukaj
Close this search box.

Microsoft zakończył wsparcie dla Windows 7

Aktualizacja Windows

Dla Windows 7 skończyło się wsparcie Microsoftu. Zakończenie wsparcia technicznego systemu Windows 7 nastąpiło 14 stycznia 2020 r. Asysta techniczna i aktualizacje oprogramowania z witryny Windows Update pomagające chronić komputer i nasze dane na nim znajdujące się nie są już dostępne dla produktu.

Przy okazji aktualizacji systemu do Windows 10 należy przeprowadzić odpowiednie aktualizacje programów do wersji dedykowanych na platformę Windows 10.

Jeśli np. posiadasz SunSystems w wersji 6.1 lub niższej albo wersję 4.3, lub niższą, to należy rozważyć podniesienie wersji oprogramowania, gdyż producent nie zapewnia wsparcia dla tych produktów na platformie Windows 10. Zatem nie będą wypuszczane uaktualnienia, łatki, ani poprawki do tych wersji na platformę Windows 10, a tym samych wiele zgłoszeń może być rozwiązane jedynie właśnie aktualizacją oprogramowania do wyższej wersji, tj. 4.4 lub 6.4.

Jeśli planujesz aktualizację do Windows 10, to wcześniej sprawdź, czy dotychczasowa wersja SunSystems posiada wsparcie producenta dla tej wersji systemu.

O szczegóły można zapytać naszych konsultantów > Kontakt

Kontakt