fbpx
Szukaj
Close this search box.

Microsoft Dynamics 365 BC – system ERP zintegrowany z modułami Hogart

Akademia-Hogart-Microsoft

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy webinar organizowany przez Hogart i Probit, który rzuci nowe światło na zarządzanie przedsiębiorstwem za pomocą systemu ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Podczas tego interaktywnego spotkania online przybliżymy uczestnikom możliwości, jakie oferuje najnowsza odsłona Microsoft Dynamics 365 BC, koncentrując się na elastyczności systemu, rozbudowanej, nieograniczonej analityce, zaawansowanych możliwościach integracji cross-produktowej narzędzi Micorosoft i przetwarzaniu danych.

Na webinarze zwrócimy też szczególną uwagę na gotową dla produktów Microsoft integrację z niezbędnymi dla polskich firm, dedykowanymi modułami produkcji Hogart, które realizują takie wymogi prawne jak KSeF, JPK, eSprawozdania, czy ZSMOPL dla branży farmaceutycznej.

Temat:

Microsoft Dynamics 365 BC – nowoczesny system ERP, elastyczność kodowania danych oraz zintegrowane moduły: wysyłka JPK, KSeF, ZSMOPL, ewidencje akcyzowe

Data:

 21 listopada 2023, wtorek godzina 10:00

Agenda:

  1. O co chodzi z tym 365 BC: Wprowadzenie do Microsoft Dynamics 365 Business Central i omówienie jego kluczowych funkcjonalności.
  2. Nieograniczone kody analityczne/wymiary/Nabywca: Jak maksymalnie wykorzystać potencjał kodów analitycznych i wymiarów w codziennej pracy?
  3. Analiza przychodowo-kosztowa: Praktyczne porady dotyczące efektywnego zarządzania finansami firmy.
  4. Współpraca z Outlookiem: Odkryj jak połączenie Dynamics 365 BC z Outlookiem może usprawnić komunikację wewnątrz firmy oraz z klientami.
  5. Moduły uzupełniające Hogart: Omówienie dodatkowych modułów, niezbędnych do funkcjonowania polskich przedsiębiorców, takich jak JPK, KSeF, eSprawozdania, ZSMOPL, Ewidencje akcyzowe, i ich integracja z systemem.

Nie przegap okazji, aby poznać możliwości, które niesie ze sobą Microsoft Dynamics 365 BC i zobaczyć, jak może on wspierać Twój biznes.

Dołącz do nas i odkryj, jak zintegrowane moduły mogą przekształcić zarządzanie Twoją firmą!

Zespół Hogart & Probit

Nagranie webinaru:

Pozostałe webinary z PROBIT:

14.12.2023
czwartek godz. 10:00

Probit & Hogart

Zarządzanie produkcją i obiegiem dokumentów za pomocą nowoczesnych rozwiązań zintegrowanych

11.1.2024
czwartek godz. 10:00

Probit & Hogart

Rozwiązania mobilne dla firm produkcyjnych do obsługi produkcji, gospodarki magazynowej oraz serwisowania urządzeń

Zobacz wszystkie nadchodzące webinary

Prowadzimy szkolenia dotyczące zmian w podatkach i narządzi informatycznych, niezbędnych dla systemów ERP, narzędzi raportowych, procesów planowania i budżetowania, workflow oraz oprogramowania dedykowanego produkcji własnej Hogart Software House. Naszą działalność szkoleniową, prowadzimy w formie webinarów, szkoleń, szkoleń online oraz spotkań informacyjnych.