fbpx

Hogart eFaktury​

Platforma do KSeF - Krajowego Systemu e-Faktur

Hogart eFaktury do KSeF to rozwiązanie jakie umożliwi integrację dowolnego systemu ERP z krajowym systemem e-Faktur.

Opis działania programu "Hogart eFaktury​ "
Odtwórz wideo
Zagadnienia prawno-podatkowe związane z e-Fakturami do KSeF
Odtwórz wideo

KSeF dla wszystkich firm obowiązkowy od 1 stycznia 2023 roku.

Najnowszy projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług Ministerstwa Finansów przewiduje wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur (tzw. KSeF), który wprowadza możliwość wystawiania faktur ustrukturyzowanych.

Przedsiębiorcy wykorzystujący własne systemy finansowo księgowe będą potrzebowali dokonać integracji systemów z Krajowym System e-Faktur, tak aby umożliwić za pomocą odpowiednio przygotowanych procesów eksportu i importu danych (API) wysyłkę danych z obecnego systemu ERP do KSe-F. 

Tutaj z pewnością przyda się doświadczony partner IT z gotową platformą wymiany danych, dlatego też zdecydowanie zachęcamy do kontaktu, a chętnie pomożemy w tym przedsięwzięciu. Długa lista naszych zadowolonych klientów świadczy o jakości świadczonych przez nas usług. 

Specjalizujemy się w rozwiązaniach odpowiadających na Polskie wymagania prawne, współpracujemy w tym zakresie z DZP, LTCA, czy BDO. Drugą naszą specjalnością są projekty integracyjne, a właśnie te dwie kompetencje są tutaj kluczowe, znajomość prawnych zagadnień finansowo-księgowych oraz doświadczenie w zakresie integracji systemów.   

Zaufali nam:

Accor Polska Sp. z o.o., Amerigas Polska Sp. z o.o., Apotex Polska Sp. z o.o., Arysta Lifescience Polska Sp. z o.o., CFE Polska Sp. z o.o., Credit Suisse Poland Sp. z o.o., FROSTA SP. Z O.O, IT CARD CENTRUM TECHNOLOGII PŁATNICZYCH S.A., ManpowerGroup Sp. z o.o., Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o., Minimax Polska Sp. z o.o., PEKAO INVESTMENT BANKING S.A., POLSKIE TOWARZYSTWO REASEKURACJI S.A., Schade Stal Polska Sp. z o.o., Towarzystwo Ubezpieczeń Europa S.A., TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ I REASEKURACJI WARTA S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Inter Polska S.A., White Star Real Estate Sp. z o.o., NAPRZÓD S.A., SHARP ELECTRONICS (EUROPE) GMBH SP. Z O.O. ODDZIAŁ W POLSCE, Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Biologische Heilmittel Heel GmbH, Biowet Drwalew S.A., Boiron Sp. z o.o., Celon Pharma S.A., Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal S.A., Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o., Egis Polska Sp. z o.o., Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Negril Beta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. j., Ewopharma AG Sp. z o.o., G.L. Pharma GmbH, G.R. Lane Health Products Ltd., Grupa Inco S.A., Henry Kruse Polska Sp. z o.o., Ipsen Pharma SAS, MEDAC GESELLSCHAFT FUR KLINISCHE SPEZIALPRAPARATE M.B.H., Molteni Stomat Sp. z o.o., Omega Pharma Poland Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Prolab Sp. zo.o., Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A., Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej GEMI Nowakowski Grzegorz, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o., Sequoia Sp. z o.o., STADA Poland Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., Super-Pharm Poland Sp. z o.o., Ursapharm Poland Sp. z o.o., Vifor (International) Inc., Amerigas Polska Sp. z o.o., Aquila Września Sp. z o.o., Berlin-Chemie Menarini Polska Sp. z o.o., Boiron Sp. z o.o., DSV International Shared Services Sp. z o.o., FA Krosno S.A., Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o., Galeco Sp. z o.o., MPWiK S.A., Nadleśnictwo Rytel, Oknoplast, Pfizer Trading Polska Sp. z o.o., S&T Poland Sp. z o.o., Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o., Vetoquinol Biowet Sp. z o.o., Kerry Logistics Poland Sp. zo.o., Oki Europe Limited / Oki Europe Limited Oddział w Polsce, Premium Solutions Polska Sp. z o.o., SUN-FARM Sp. z o.o., DP Plast Sp. z o.o., Aflofarm Farmacja Polska Sp z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Boiron AG Sp. z o.o., Egis Polska Sp. z o.o., Elanda Zakład Produkcji Środków Farmaceutycznych Negril Beata Sp. z o.o. Sp. jawna, Ewopharma AG Sp z o.o., Henry Kruse Polska Sp. z o.o., Molteni Stomat Sp z o.o., Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., Pharmaselect Polska Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne PROLAB Sp z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o., Stada Poland Sp z o.o., Stada Poland Sp. z o.o., Ursapharm Poland Sp. z o.o., Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.

Hogart e-Faktury do KSeF

Hogart eFaktury do KSeF to rozwiązanie jakie umożliwi integrację dowolnego systemu ERP z krajowym systemem e-Faktur.

Dzięki wielu lat doświadczenia w wymianie danych, budowaniu dedykowanych webservice-ów, ostatecznie dopracowaliśmy się własnej platformy wymiany danych, która dziś pozwala na obsługę niemal każdego rodzaju raportowania z dosłownie dowolnego źródła danych.

Za pomocą platformy obsługujemy generowanie wielu podatków, opłat, czy raportów jakie trzeba składać w sposób elektroniczny do wielu urzędów, instytucji, stowarzyszeń, czy centrali korporacji (JPK, PŚT, eSprawozdania, ZSMOPL, Podatek cukrowy, deklaracje akcyzowe itp.).

Nasze rozwiązania pozwalają na pobieranie danych z dowolnych źródeł, ich przetwarzanie, pełną kontrolę i weryfikację poprawności kolejnych kroków, podgląd danych, export do Ms Excel, czy ostateczne generowanie w oczekiwanym formacie XML i wysyłkę na wskazany portal z pobraniem statusu wysyłki i UPO. Platforma rejestruje każdy krok procesu przygotowania deklaracji/raportu i zapewnia pełną archiwizację danych wraz z historią zmian.

Integracja z SAP, Oracle, Infor i innymi programami ERP, czy pobieranie danych z dowolego źródła jak csv czy MS EXCEL!

Wszelkie rozwiązania jakie dostarczamy zbudowane są na platformie, którą rozwijamy od kilkunastu lat, a która pozwala na precyzyjną obsługę dowolnych procesów integracyjnych wymiany danych. Platforma umożliwia: 

  • pobranie danych z dowolnego źródła lub wielu źródeł,
  • odpowiednie okodowanie danych,
  • przejrzystą kontrolę procesu wymiany danych,
  • weryfikację danych, ich edycję i przygotowanie przez wysyłką na określony portal ,
  • cały proces pobierania, przygotowania, edycji i wysyłki danych jest archiwizowany w bazie danych,
  • wysyłkę danych w dowolnym formacie, w tym XML na bramkę z pobraniem UPO i archiwizacją każdej przesłanej paczki danych. 

Rozwiązanie Hogart może pracować na platformie MS Windows.

W ramach projektu wdrożeniowego Hogart możemy rozważyć kilka scenariuszy wsparcia we wdrożeniu, pełne wdrożenie wraz z przygotowaniem źródeł (mamy specjalistów od Oracle, SAP, MFG-PRO, Insert, Infor SunSystems etc.), analizę danych, wspólne dopracowanie źródeł danych lub też ustalenie struktur, które klient przygotuje samodzielnie.

Zapewniamy także we współpracy z kancelarią prawną specjalizującą się w prawie podatkowym pełne wsparcie prawne w procesie interpretacji zapisów ustawy.

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Żeby zapewnić Państwu kompleksowy zakres usług, nawiązaliśmy współpracę z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka sp. k. Wraz z kancelarią DZP oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wdrożenia rozwiązania jak i pełnej obsługi prawnej.

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Specjalizujemy się w systemach i modułach do obsługi wymagań prawnych, wszelkiego rodzaju raportowania takich jak: JPK, eSprawozdania, Biała Lista, ZSMOPL itp. 

Podczas instalacji samego oprogramowania nie ma potrzeby ingerencji w jakikolwiek system ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. 

Wybierz sprawdzone rozwiązania!