fbpx

Hogart Banking Statements

Automatyczne księgowanie wyciągów bankowych

Hogart Banking Statements

Hogart Banking Statements

Hogart Banking Statements to narzędzie do automatycznego księgowania wyciągów bankowych. Zapewniamy integrację z dowolnym systemem ERP/FK. Oprogramowanie to dedykujemy firmom, które posiadają skomplikowaną bazę odbiorców i chcą sprawnie zarządzać procesem odbioru i rejestracji należności.

Funkcjonalność programu SunBanking Statements w zakresie rozliczania wyciągów bankowych

Program  SunBanking realizuje pełny cykl wymiany płatności pomiędzy aplikacją SunSystems, a systemem informatycznym banku. W zakresie modułu SpeedCollect przeznaczony jest do wspomagania rozliczeń w SunSystems  wyciągów bankowych. Moduł współpracuje z wersjami SunSystems 4.2.6 oraz 5.x i 6.x.

Korzyści z modułu Hogart Banking Statement:

Wsparcie powdrożeniowe

Szybszy i bardziej precyzyjny dostęp do informacji o wpłatach kontrahentów

Wydajniejsza praca działu księgowości.

pdf

Wzrost liczby terminowych wpłat,

przeglądanie, sortowanie, filtrowanie

Prostsza identyfikacja płatników dzięki automatycznemu uzgadnianiu należności

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.