Strona główna » Webinary » JPK CIT – nowe obowiązki i aktualny stan prawny: narzędzie wspierające każdy ERP z pre-integracją z Dynamics 365 BC (Navision)
Wraz z ekspertem z kancelarii DZP omówimy kluczowe aspekty prawne JPK CIT oraz przedstawimy Platformę Hogart — narzędzie dla każdego systemu ERP do wysyłania JPK CIT, z gotowymi pre-integracjami, m.in. z MS Dynamics 365 (Navision)
Część prawna – DZP
• Aktualny stan prawny
• Zakres i terminy obowiązkowego raportowania
• Wyłączenia z obowiązku raportowania
• Sankcje za brak raportowania i opóźnienia
Część informatyczna
• Gotowość i funkcjonalności platformy
• Integracja z systemami Microsoft Dynamics 365 (Navision)
Webinar jest przeznaczony dla zespołów podatkowych, finansów, księgowości i IT odpowiedzialnych za JPK_CIT w Microsoft Dynamics 365 BC (Navision).
Jak spełnić wymogi JPK_CIT w Microsoft Dynamics 365 BC, automatyzować kontrole i przygotować się do audytu.
Partner w Kancelarii DZP.
Ekspert z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań spornych. Doradza podmiotom z branży tytoniowej, IT, telekomunikacyjnej i bankowej. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i sądowych, pełniąc m.in. rolę pełnomocnika beneficjantów środków unijnych w sporach dotyczących korekt finansowych.
Członek Zarządu Atteli i Chief Consultant Officer
Paweł od ponad 20 lat z pasją rozwija się w świecie systemów ERP pełniąc rolę Project Managera w dużych projektach, projektanta rozwiązań funkcjonalnych oraz konsultanta specjalizującego się w obszarach produkcji, planowania produkcji oraz jakości. Posiada również bogate doświadczenie w integracji ERP z systemami APS (Advanced Planning and Scheduling), wspierając firmy w precyzyjnym harmonogramowaniu i efektywnym wykorzystywaniu zasobów - od prognozowania, przez alokację po realizację.Branża farmaceutyczna i spożywcza to środowiska, w których z powodzeniem łączył wiedzę technologiczną z wymogami regulacyjnymi - współtworzył moduły jakościowe oraz uczestniczył w walidacji systemów IT zgodnie z GMP i GAMP 5, dbając o ich niezawodność, bezpieczeństwo i pełną zgodność z normami.Posiada liczne certyfikaty związane z Dynamics 365 Business Central oraz certyfikat PRINCE2® Foundation w zakresie zarządzania projektami.
Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Hogart Sp. z o.o.
Od blisko 25 lat związany z firmą Hogart, gdzie obecnie odpowiada za zarządzanie spółką, strategię rozwoju, realizację planów budżetowych, rozwój kanału partnerskiego i wyznaczanie kierunków rozwoju aplikacji. Wcześniej kierował działem wdrożeń rozwiązań finansowych, systemów workflow oraz narzędzi analitycznych opartych głównie na technologiach IBM, Infor i Tableau. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, rozwoju aplikacji, systemów obiegu dokumentów i narzędzi analitycznych. Pracował jako konsultant, lider projektów i architekt rozwiązań, realizując złożone projekty integracyjne dla polskich i międzynarodowych firm z różnych branż.
Używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania i wyświetlać (nie)spersonalizowane reklamy. Wyrażenie zgody na te technologie umożliwi nam przetwarzanie danych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.