Strona główna » Webinary » JPK_VAT – rozwiązania informatyczne oraz zagadnienia prawne
Jak skutecznie raportować VAT z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych
Kierownictwo firm, właściciele, kadra zarządzająca, dyrektorzy finansowi i główne księgowe, dyrektorzy IT
Dowiesz się, jak skutecznie raportować VAT z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych. Na początku spotkania zostaniesz wprowadzony w tematykę, a następnie poznasz szczegóły dotyczące struktur JPK_VAT – ich budowy oraz wymagań prawnych związanych z ich raportowaniem. Kolejnym elementem będzie omówienie rozwiązań IT, które wspierają automatyzację i uproszczenie procesów związanych z raportowaniem VAT, co pozwoli Ci na lepsze zarządzanie tymi obowiązkami w swojej firmie.
Absolwent IFE Międzynarodowego Wydziału Inżynierii Politechniki Łódzkiej, stypendysta Technical University of Copenhaven, student ACCA. Z firmą Hogart związany od blisko 25 lat. Obecnie kieruje firmą Hogart, w tym organizacją pracy działów, strategią rozwoju spółki, odpowiada za realizację planów budżetowych, rozwój kanału partnerskiego, wyznaczenie kierunków rozwoju aplikacji. Wcześniej dyrektor działu wdrożeń, rozwiązań finansowych, systemów workflow oraz analityczno-raportowych opartych głównie o narzędzia IBM, Infor, czy Tableau. Ma duże doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania projektami IT, a także w dziedzinie rozwoju aplikacji, systemów obiegu dokumentów i narzędzi analitycznych. Przez wiele lat pracował jako konsultant, starszy konsultant, lider projektów, analizował wymagania klientów, parametryzował aplikacje, odpowiadał za architekturę rozwiązań, prowadził rozbudowane projekty integracyjne, łączące wiele technologii, umożliwiające przepływy danych, automatyzację procesów dla wielu polskich i międzynarodowych korporacji z wielu branż w tym: hotelarskiej, farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, samochodowej, najmu powierzchni, dla firm produkcyjnych, logistycznym i usługowych.
Partner w Kancelarii DZP. Ekspert z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań spornych. Doradza podmiotom z branży tytoniowej, IT, telekomunikacyjnej i bankowej. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i sądowych, pełniąc m.in. rolę pełnomocnika beneficjantów środków unijnych w sporach dotyczących korekt finansowych.
Dowiedz się, jak skrócić czas inwentaryzacji, poprawić przepływ informacji między użytkownikami oraz zwiększyć kontrolę nad procesami zarządzania majątkiem trwałym.
Dowiedz się, jak efektywnie raportować VAT, wykorzystując zaawansowane rozwiązania informatyczne. Odkryj, jak nowoczesne technologie mogą wspierać zgodność z obowiązkami prawnymi i uprościć procesy raportowania podatkowego.
Przygotuj się na rewolucję w analizie danych! Podczas tego webinaru odkryjesz, jak sztuczna inteligencja zmienia oblicze tradycyjnych metod. Zobaczysz, jak narzędzie Business Intelligence Qlik Sense, w połączeniu z najnowszymi technologiami umożliwia głębsze i bardziej intuicyjne analizowanie danych. Zaprezentujemy praktyczny scenariusz, który pokaże, jak te innowacje przekładają się na realne korzyści.
Przedsiębiorstwa z branży farmaceutycznej i medycznej muszą raportować do ZSMOPL, aby spełnić obowiązujące przepisy. Omówimy jak ułatwić ten proces, stosując automatyzację i kontrolę danych
Dowiedz się, jak automatyzacja pozwala oszczędzić czas, zwiększyć precyzję danych oraz poprawić efektywność zarządzania produkcją.
Hogart Sp. z o. o., 01-042 Warszawa, ul. Okopowa 58/72. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. KRS 0000022120, REGON 012609306, NIP 527-02-02-093. Kapitał Zakładowy 2 434 000,00 zł.
Copyright © Hogart sp. z o.o.
Używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Robimy to, aby poprawić jakość przeglądania i wyświetlać (nie)spersonalizowane reklamy. Wyrażenie zgody na te technologie umożliwi nam przetwarzanie danych, takich jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.