Strona główna » Webinary » Raportowanie CIT – zagadnienia prawne i informatyczne
Omówimy zagadnienia prawne i informatyczne związane z digitalizacją raportowania podatku dochodowego od osób prawnych (CIT). Ministerstwo Finansów zapowiedziało wprowadzenie obowiązku prowadzenia ksiąg rachunkowych wyłącznie w formie elektronicznej i przesyłania bez wezwania zawartych w nich ustrukturyzowanych informacji do organów podatkowych.
Podczas webinaru dowiesz się:


Partner w Kancelarii DZP.
Ekspert z zakresu podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań spornych. Doradza podmiotom z branży tytoniowej, IT, telekomunikacyjnej i bankowej. Reprezentuje klientów w postępowaniach podatkowych i sądowych, pełniąc m.in. rolę pełnomocnika beneficjantów środków unijnych w sporach dotyczących korekt finansowych.

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Hogart Sp. z o.o.
Od blisko 25 lat związany z firmą Hogart, gdzie obecnie odpowiada za zarządzanie spółką, strategię rozwoju, realizację planów budżetowych, rozwój kanału partnerskiego i wyznaczanie kierunków rozwoju aplikacji. Wcześniej kierował działem wdrożeń rozwiązań finansowych, systemów workflow oraz narzędzi analitycznych opartych głównie na technologiach IBM, Infor i Tableau. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, rozwoju aplikacji, systemów obiegu dokumentów i narzędzi analitycznych. Pracował jako konsultant, lider projektów i architekt rozwiązań, realizując złożone projekty integracyjne dla polskich i międzynarodowych firm z różnych branż.



