Szukaj
Close this search box.

Nasz zespół

Nasz zespół

Niekwestionowanym atutem naszej firmy jest zespół, któremu zawdzięczamy nie tylko sukcesy projektowe, lecz także ugruntowany wizerunek. Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych praktyków (Kierowników Projektów, Liderów Projektów, Senior Konsultantów, Konsultantów), jak również z osób stojących na początku swojej kariery zawodowej, które w przyjaznej atmosferze mogą nabierać doświadczenia i praktyki w oparciu o najwyższe standardy projektowe.

Od kilkunastu lat Hogart utrzymuje stabilną pozycję lidera na rynku, co owocuje realizacjami wielu złożonych projektów wdrożeniowych, w których nasi klienci niezwykle wysoko cenią sobie kreatywność i nieprzeciętną wiedzę ekspercką naszego zespołu.

Nieustannie dbamy o rozwój naszych pracowników oferując szkolenia specjalistyczne,  treningi umiejętności osobistych, szkolenia językowe jak również inne formy dokształcania. Dobrze przeszkoleni pracownicy o wysokich kompetencjach gwarantują prawidłowe funkcjonowanie zespołu, a to z kolei przekłada się na sprawną realizację projektów wdrożeniowych u naszych Klientów.