fbpx

Zarząd firmy Hogart

Dyrektor zarządzający

Jędrzej Jażdżyk
Dyrektor Zarządzający,
Członek Zarządu

Absolwent IFE Międzynarodowego Wydziału Inżynierii Politechniki Łódzkiej, stypendysta Technical University of Copenhaven, student ACCA. Z firmą Hogart związany od blisko 18 lat. Obecnie kieruje działem wdrożeń rozwiązań finansowych, systemów work-flow oraz analityczno-raportowych opartych głównie o narzędzia IBM oraz Infor. 

Posiada duże doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania projektami IT, a także w dziedzinie rozwoju aplikacji oraz narzędzi analitycznych. Wcześniej jako Project Manager nadzorował wdrożenia systemów informatycznych w kilkudziesięciu polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach z sektorów ubezpieczeniowego, mediów, firm developerskich, hotelarskich, czy motoryzacyjnych. Nabył również bogate doświadczenie w realizacji projektów wieloproduktowych. W swej karierze zawodowej pracował również jako analityk finansowy min. w firmie Unilever. Dotychczas uczestniczył i prowadził wiele szkoleń i konferencji z zakresu systemów ERP i BI.

Marcin Mirowski
Dyrektor Działu Wsparcia
Technicznego, Członek Zarządu

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Z firmą Hogart związany od ponad 16 lat, od 2012 r. pełni obowiązki Dyrektora Działu Wsparcia Technicznego. Odpowiada za całość prac związanych z opieką serwisową klientów dedykowaną oprogramowaniu ERP Infor SunSystems, produktom z rodziny IBM Cognos Eurotronic Procurement oraz autorskim aplikacjom oferowanym przez Hogart.

Wcześniej jako Project Manager w Dziale Wdrożeń Hogart odpowiadał za złożone projekty realizowane dla kilkudziesięciu międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw, w których nadzorował prace wdrożeniowe i integracyjne systemów finansowo-księgowych, BI, sprzedaży, zakupów, obsługi magazynów i obsługi klientów. W przeszłości pracował dla firmy Comarch. Prywatnie ojciec córki oraz czterech synów.          

Dorota Niestrzębska
Dyrektor Finansowy,
Członek Zarządu

Absolwentka Ekonomii KUL. Z firmą Hogart związana od roku 2000, początkowo na stanowisku Kontrolera Finansowego, obecnie pełni funkcję Dyrektora Finansowego. Odpowiada za definiowanie i realizację strategii finansowej firmy. 

Karierę zawodową jako Analityk Finansowy rozpoczęła w I NFI zarządzanym przez firmę BRE IB Austria. Następnie pracowała dla Thomson Polkolor, gdzie jako Kierownik Działu Controllingu nadzorowała prace polsko-francuskiego zespołu finansowego.