fbpx

Hogart Intrastat

Moduł do przygotowywanie, uzgadniania i generowania deklaracji INTRASTAT

Hogart Intrastat
biała lista VAT

Geneza systemu Intrastat

System Intrastat jest konsekwencją utworzenia Unii Europejskiej i zniesienia granic pomiędzy państwami członkowskimi tworzącymi jednolity rynek. Na obszarze obejmującym Jednolity Rynek Europejski obowiązuje od 1 stycznia 1993 r. Podstawa prawna systemu Intrastat bazuje na aktach prawnych Unii Europejskiej. Sam Intrastat jest systemem statystyki handlu pomiędzy państwami członkowskimi Unii Europejskiej, dla którego źródłem danych są deklaracje Intrastat.

Dlaczego warto wybrać nasze programy?

Nasze aplikacje są łatwe do integracji z systemami informatycznymi w firmie, zapewniamy też pełne wsparcie po wdrożeniowe. Podczas instalacji nie ma potrzeby ingerencji w ERP lub bazę danych, przez co unikniesz problemów podczas aktualizacji. Intuicyjny interfejs ułatwia szybkie rozpoczęcie pracy. Nasze programy  oraz są dostosowane do firm różnych wielkości, istnieje również możliwość rozbudowy aplikacji w miarę rozwoju potrzeb firmy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, dlatego priorytetowo traktujemy spełnienie najwyższych wymogów bezpieczeństwa. Działamy na rynku od 1992 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z sukcesem z najlepszymi krajowymi firmami z każdej branży. Wybierz sprawdzone rozwiązania!

Pomoc prawna przy wdrożeniu i obsłudze

Nasze wdrożenia są kompleksowe, obejmują wsparcie informatyczne i prawne. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług współpracujemy z BDO sp. z o.o. i Global Audit Partner sp z o.o. w zakresie obsługi prawnej. Wraz z BDO sp. z o.o.  prowadzimy profesjonalne szkolenia na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na szkolenie.